PE-DESIGN 8 

Kod: PE DESIGN 8

Výrobce: Brother

Program na tvorbu výšivek 

Vlastnosti:
 
Cena: 24 990,00 Kč Cena bez DPH: 20652.89 Kč
Běžná cena: 24990 Kč
Recyklační poplatek: 0,00 Kč
Počet kusu:

Podrobný popis

PE-DESIGN 8 je dokonalý nástroj pro tvorbu vlastní výšivky nebo konverzi z jiného vyšívacího formátu (dst, pcs, hus) s řadou nových funkcí. Obsahuje mnoho vstupních formátů (např. bmp, jpg, pcx, eps aj.) spolupráce se skenerem. Možnost použití True type fontů včetně znaků s českou diakritikou. 5 druhů fontů s malým písmem (3-6 mm). Možnost návrhu výšivky typu FOTO i originálních vyplňovacích, křížkových stehů. Tento vyšívací program je vhodný pouze pro stroje zn. BROTHER.
 
 
© Propos s.r.o., Bělohorská 60, Praha 6 - Břevnov
tel./fax: 220 512 753, mobil: 602 318 398

Webdesign a webhosting Saturn-Toya s.r.o.

V nabídce našeho obchodu propos.cz si můžete vybrat jen ty nejkvalitnější šicí stroje, které se dají na tuzemském trhu zakoupit. Jedná se především o české šicí stroje LADA, šicí stroje BROTHER či ZETINA a japonské šicí stroje JANOME. Naše firma Vám garantuje kompletní servis. Myslíme také na potřeby podnikatelů, pro které nabízíme průmyslové šicí stroje v nyní rozšířené nabídce.

Alpy Snubní prsteny Čištění koberců Bazar, šicí stroje Hračky Solární panely Jízdní kola Chorvatsko dovolená Soustruh, Elektrocentrála Navijáky Koberce Běháme.cz Hodiny Bazény Pro děti ARNO.cz obuv-boty Vše pro domácnost Záclony