Brother V7 

Kod: V7

Výrobce: Brother

Quiltovací, šicí a vyšívací domácí stroj. 

Vlastnosti:
 
Cena: 117 390,00 Kč Cena bez DPH: 97016.53 Kč
Běžná cena: 117390 Kč
Recyklační poplatek: 0,00 Kč
Počet kusu:

Podrobný popis

STROJ PRO KREATIVNÍ NADŠENCE

Quiltovací, šicí a vyšívací stroj s velkým ramenem, ideální pro kreativní nadšence. Se svojí velkou vyšívací plochou 300x180 mm Vám umožní vytvářet dostatečně velké vyšívací vzory. S jeho rychlostí 1 050 stehů za minutu získáte svobodu a volnost pro tvorbu krásné výšivky rychleji, než kdy před tím. Stroj je vybaven velkoplošným barevným displejem LCD 7" s dotykovými funkcemi. Je vybaven komfortními paměťovými funkcem, má automatický odstrřih při vyšívání znaků, odstřih mezi jednotlivými znaky, USB vstup, rozsáhlé LED osvětlení celé vyšívací plochy 10", automatický navlékač nitě, nezávislé navíjení cívky spodní nitě aj. šicí a vyšívací funkce. Tento stroj vás ohromí velkým ramenem 285mm (11 1/4") ideální pro quiltování a šití velkých ploch. Dokonalé polohování jehly při vyšívání vám umožní LED ukazatel. Ideální pro slabé látky a quitlování ve vrstvách je důležitá patka s horním podáváním.

Laserové ukazovátko:

Innov-is V7 se pyšní laserovým ukazovátkem červené barvy. Nastaví vám dokonale rovnou linii na váš materiál a vy můžete šít s velkou přesností rovnou čáru až do délky 7cm. Snadno použitelný laser lze nastavit v rozsahu 14mm pomocí LCD displeje. Laserový paprsek se zobrazí přesně tam, kde ho budete potřebovat. Laserové ukazovátko je součástí standardního příslušenství stroje V7.

Ultrazvukové pero:

Novinkou je také u V7 ultrazvukové dotykové pero pro snadné umístění polohy stehu, pro přesnost délky stehu, pro přesné ukončení stehu, pro přesné umístění středu výšivky a pro přesné napojení další výšivky. Prostor pro snímání 130x200mm, přesnost snímače +- 2mm, speciální alarm oznámení potvrzení, 60-90cm dlouhý kabel. Toto pero je součástí standardního příslušenství stroje V7.

Patka s horním podáváním:

Pro slabé látky a quiltování ve vrstvách je ideální horní podávání. Tato patka pomocí válečku snadno a plynule podává látku. Automatický přítlak patky se nastaví podle výšky látky. Na patce je možnost přítlak vypnout, pokud ho nechcete použít, aniž byste museli patku sundat ze stroje. Patka s horním podáváním je nezbytnou součástí při quiltování. Tato patka je součástí standardního příslušenství stroje V7.

LED ukazatel:

Tato patka s červeným bodem vám umožní přesný začátek výšivky a přesné napojení další výšivky. Tato patka je součástí standardního příslušenství stroje V7.

Dvojitý pedál:

Tento pedál umožňuje přiřadit další funkci pro druhý pedál.

Výběr ze 4 funkcí:

- pozice jehly nahoru/dolů

- odstřih nitě

- šití po jednom stehu

- zpětný chod

Tento pedál lze dokoupit, není součástí standardního příslušenství stroje. Objednací číslo je MFFC1.

Technické vlastnosti:

- šicí a vyšívací stroj

- vyšívací plocha 300x180mm

- 531 typů šicích stehů

- 14 typů knoflíkových dírek

- 17 typů fontů včetně japonských

- 227 typů vyšívacích vzorů

- ICAPS – automatický přítlak patky

- vyšívací plocha 300x180mm

- extra velké rameno 11 1“ (285mm)

- extra velký barevný dotykový displej 7" s velkým rozlišením a 260 000 barvami

- rychlost vyšívání 1 050 stehů/min.

- přírodní LED osvětlení šicí plochy 10"

- LED ukazatel pro přesné vyšívání (není součástí příslušenství, lze dokoupit)

- cívkové pouzdro pro výšivku silnější nití (bobbin work set, je součástí standardního příslušenství stroje V7)

- cívkové pouzdro pro šití silnější nití (bobbin work set, je součástí standardního příslušenství stroje V7)

- šití bez pedálu

- kolenní páka

- nezávislé navíjení cívky spodní nitě

- rychlá výměna cívky

- ovládání přímo na hlavě stroje - nastavení rychlosti, šití, odstřih, navlékání, zapošití, zdvih patky, zpětný chod

- rámeček pro výšivku 300x100mm (není součástí příslušenství, lze dokoupit, objednací číslo je XF4170001)

 
 
© Propos s.r.o., Bělohorská 60, Praha 6 - Břevnov
tel./fax: 220 512 753, mobil: 602 318 398

Webdesign a webhosting Saturn-Toya s.r.o.

V nabídce našeho obchodu propos.cz si můžete vybrat jen ty nejkvalitnější šicí stroje, které se dají na tuzemském trhu zakoupit. Jedná se především o české šicí stroje LADA, šicí stroje BROTHER či ZETINA a japonské šicí stroje JANOME. Naše firma Vám garantuje kompletní servis. Myslíme také na potřeby podnikatelů, pro které nabízíme průmyslové šicí stroje v nyní rozšířené nabídce.

Alpy Snubní prsteny Čištění koberců Bazar, šicí stroje Hračky Solární panely Jízdní kola Chorvatsko dovolená Soustruh, Elektrocentrála Navijáky Koberce Běháme.cz Hodiny Bazény Pro děti ARNO.cz obuv-boty Vše pro domácnost Záclony