Řezací kolečko Olfa aqua 

Kod: tx292

Výrobce:

Řezací kolečko Olfa aqua průměr 45mm 

Vlastnosti:
 
Cena: 361,00 Kč Cena bez DPH: 298.35 Kč
Běžná cena: 361 Kč
Recyklační poplatek: 0,00 Kč
Počet kusu:

Podrobný popis

NOVINKA! Řezací kolečko německého výrobce OLFA, průměr kotouče 45mm - aqua. Kombinace kvalitního řezáku s rychlou a bezpečnou výměnou nože v zářivých aqua barvách. Tvarovaná pohodlná a pevná rukojeť, váhově velmi lehký a kvalitní řezák. Funkce rychlé výměny kotouče znamená, že posuvné ostří jedním tahem odemknete a uvolní se stará čepel. Vložíte nový kotouč a dotáhnete zámek. Vyrobeno z velmi kvalitní německé oceli pro velmi dlouhou životnost a vysokou kvalitu řezu. Pro řezání doporučujeme použít řezací podložku o velikosti dle řezaných materiálů.
 
 
© Propos s.r.o., Bělohorská 60, Praha 6 - Břevnov
tel./fax: 220 512 753, mobil: 602 318 398

Webdesign a webhosting Saturn-Toya s.r.o.

V nabídce našeho obchodu propos.cz si můžete vybrat jen ty nejkvalitnější šicí stroje, které se dají na tuzemském trhu zakoupit. Jedná se především o české šicí stroje LADA, šicí stroje BROTHER či ZETINA a japonské šicí stroje JANOME. Naše firma Vám garantuje kompletní servis. Myslíme také na potřeby podnikatelů, pro které nabízíme průmyslové šicí stroje v nyní rozšířené nabídce.

Alpy Snubní prsteny Čištění koberců Bazar, šicí stroje Hračky Solární panely Jízdní kola Chorvatsko dovolená Soustruh, Elektrocentrála Navijáky Koberce Běháme.cz Hodiny Bazény Pro děti ARNO.cz obuv-boty Vše pro domácnost Záclony