DIANA A/S 

Kod: DIANA S

Výrobce:

Krejčovská panna DIANA A, velikost S (36-42) 

Vlastnosti:
 
Cena: 4 500,00 Kč Cena bez DPH: 3719.01 Kč
Běžná cena: 4500,00 Kč
Recyklační poplatek: 0,00 Kč
Počet kusu:

Podrobný popis

Tato figurína představuje dokonaléřešení pro profesionální návrháře a výrobce oděvů. Díky 8 nastavitelným částem můžeme prodloužit také pasovou linii. Nastavení velikosti se provádí pomocí 12ti dobře ovladatelných zapuštěných otáčivých kotoučů (při otáčení kotouči si v okénkách nastavíte požadované míry). Široká ramena zaručí pezfektně padnoucí rukávy. Figurína je potažena nylonovým povlakem se zády z pěnového materiálu, který usnadňuje práci se špendlíky a značením materiálu. Součástí figuríny je zarovnávač spodní délky sukní.

Obvody:

  • prsa: 84-100 cm
  • pas: 64-82 cm
  • boky: 86-104 cm
 
 
© Propos s.r.o., Bělohorská 60, Praha 6 - Břevnov
tel./fax: 220 512 753, mobil: 602 318 398

Webdesign a webhosting Saturn-Toya s.r.o.

V nabídce našeho obchodu propos.cz si můžete vybrat jen ty nejkvalitnější šicí stroje, které se dají na tuzemském trhu zakoupit. Jedná se především o české šicí stroje LADA, šicí stroje BROTHER či ZETINA a japonské šicí stroje JANOME. Naše firma Vám garantuje kompletní servis. Myslíme také na potřeby podnikatelů, pro které nabízíme průmyslové šicí stroje v nyní rozšířené nabídce.

Alpy Snubní prsteny Čištění koberců Bazar, šicí stroje Hračky Solární panely Jízdní kola Chorvatsko dovolená Soustruh, Elektrocentrála Navijáky Koberce Běháme.cz Hodiny Bazény Pro děti ARNO.cz obuv-boty Vše pro domácnost Záclony