BROTHER NV 15 

Kod: NV 15

Výrobce: Brother

Elektronický šicí stroj s LCD displejem - 16 progr 

Vlastnosti:
 
Cena: 7 850,00 Kč Cena bez DPH: 6487.6 Kč
Běžná cena: 7850 Kč
Recyklační poplatek: 0,00 Kč
Počet kusu:

Podrobný popis

VÍTĚZ TESTU DTEST - NOVÝ MODERNÍ DESIGN!!! Domácí elektronický šicí stroj s 16 druhy šicích stehů včetně 4 druhů knoflíkových direk !!! Všechny knoflíkové dirky jednokrokové. Přehledný LCD displej se zobrazením nastavení typu, šířky a délky stehu. Jednoduché ovládání kruhovým voličem a zobrazování na LCD displeji. Volba polohování jehly ve spodní nebo horní poloze - výhodné pro šití v rozích! Automatický navlékač horní nitě pro snadné navlečení jehly, Posuvný regulátor rychlosti šití na hlavě stroje. Automatické zapošívání na začátku a konci šití. Rychloupínací systém patek - možnost dokoupení celé škály patek na různé operace! Sedminásobně dělený podavač pro snadné a plynulé podávání při šití. Snadné spuštění (vypnutí) podavače pod stehovou desku. Tlačítko zafixování polohy patky pro přešití vysokých švů. Osvětlení moderními a úspornými LED diodami. Příslušenství: - Patka na knoflíkové dírky - Patka overloková - Zipová patka - Patka pro slepý steh - Patka pro našívání knoflíků ks cívek - Páráček - Šroubováky - Dvoujehla 3letá záruka na všechny stroje Brother!!!
 
 
© Propos s.r.o., Bělohorská 60, Praha 6 - Břevnov
tel./fax: 220 512 753, mobil: 602 318 398

Webdesign a webhosting Saturn-Toya s.r.o.

V nabídce našeho obchodu propos.cz si můžete vybrat jen ty nejkvalitnější šicí stroje, které se dají na tuzemském trhu zakoupit. Jedná se především o české šicí stroje LADA, šicí stroje BROTHER či ZETINA a japonské šicí stroje JANOME. Naše firma Vám garantuje kompletní servis. Myslíme také na potřeby podnikatelů, pro které nabízíme průmyslové šicí stroje v nyní rozšířené nabídce.

Alpy Snubní prsteny Čištění koberců Bazar, šicí stroje Hračky Solární panely Jízdní kola Chorvatsko dovolená Soustruh, Elektrocentrála Navijáky Koberce Běháme.cz Hodiny Bazény Pro děti ARNO.cz obuv-boty Vše pro domácnost Záclony