Profil společnosti 

Naše firma vznikla v roce 1993 jako prodejní a servisní organizace. Tým zkušených servisních mechaniků zajišťuje servis jak průmyslových, tak rodinných šicích strojů.
Servis zajišťujeme pro řadu oděvních firem.
Prodáváme rodinné, průmyslové šicí stroje a žehlicí techniku.
V současné době má naše společnost 6 stálých zaměstnanců.

Prodejna šicích strojů

Firma Propos díky úzké spolupráci s dodavatelskými firmami a výrobci zajišťuje kompletní servis a zákazníkům věnuje maximální pozornost a péči. Garantujeme Vám s našimi odborně vyškolenými zaměstnanci pohodlný nákup včetně poradenství a servisu.

 
 
 
© Propos s.r.o., Bělohorská 60, Praha 6 - Břevnov
tel./fax: 220 512 753, mobil: 602 318 398

Webdesign a webhosting Saturn-Toya s.r.o.

V nabídce našeho obchodu propos.cz si můžete vybrat jen ty nejkvalitnější šicí stroje, které se dají na tuzemském trhu zakoupit. Jedná se především o české šicí stroje LADA, šicí stroje BROTHER či ZETINA a japonské šicí stroje JANOME. Naše firma Vám garantuje kompletní servis. Myslíme také na potřeby podnikatelů, pro které nabízíme průmyslové šicí stroje v nyní rozšířené nabídce.

Alpy Snubní prsteny Čištění koberců Bazar, šicí stroje Hračky Solární panely Jízdní kola Chorvatsko dovolená Soustruh, Elektrocentrála Navijáky Koberce Běháme.cz Hodiny Bazény Pro děti ARNO.cz obuv-boty Vše pro domácnost Záclony